Kontakt

Dane adresowe

budynek A-2 (Kampus A)

ul. prof. Z. Szafrana 2

65-516 Zielona Góra

Pracownicy

mgr inż. Anna Greinert - kierownik
tel. (68) 328 2604; 789 441 727
e-mail: A.Greinert@adm.uz.zgora.pl
pok. 13c

 

lic. Dorota Jarmużek
tel. (68) 328 7351
e-mail: do.jarmuzek@adm.uz.zgora.pl
pok. 16

kierunki:

- Elektrotechnika studia niestacjonarne I stopnia
- Informatyka studia stacjonarne I stopnia
- Informatyka studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia

 

mgr Martyna Adamczyk
tel. (68) 328 2218; 789 441 414
e-mail: M.Adamczyk@adm.uz.zgora.pl
pok. 15

kierunki:

- Logistyka studia niestacjonarne I i II stopnia
- Zarządzanie studia stacjonarne I stopnia (1 i 3 rok)

 

mgr Katarzyna Krawczyk
tel. (68) 328 2446, 789 441 605
e-mail: Ka.Krawczyk@adm.uz.zgora.pl
pok. 17

kierunki:

- Bezpieczeństwo narodowe studia stacjonarne I i II stopnia
- Ekonomia studia stacjonarne I i II stopnia
- Zarządzanie studia stacjonarne I stopnia (2 rok)

 

mgr Marta Szańczuk
tel. (68) 328 7354
e-mail: M.Szanczuk@adm.uz.zgora.pl
pok. 16

 

mgr Ewa Kilian
tel. (68) 328 2451; 789 441 609
e-mail: e.kilian@adm.uz.zgora.pl
pok. 17

kierunki:

- Logistyka studia stacjonarne I i II stopnia
- Zarządzanie studia stacjonarne II stopnia

 

mgr Katarzyna Grodzka
tel. (68) 328 7353, 789 442 227
e-mail: K.Grodzka@adm.uz.zgora.pl
pok. 16

kierunki:

- Automatyka i robotyka studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia
- Automatyka i robotyka studia stacjonarne II stopnia
- Biznes elektroniczny studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia
- Elektrotechnika studia stacjonarne I stopnia
- Elektrotechnika studia niestacjonarne II stopnia
- Informatyka studia niestacjonarne I stopnia

 

mgr inż. Joanna Michalak - zastępca kierownika
tel. (68) 328 2262, 789 441 450
e-mail: J.Michalak@adm.uz.zgora.pl
pok. 15

kierunki:

- Bezpieczeństwo narodowe studia niestacjonarne I i II stopnia
- Ekonomia studia niestacjonarne I i II stopnia
- Zarządzanie studia niestacjonarne I i II stopnia