Kontakt

Dane adresowe

budynek A-8 (Kampus A)

ul. prof. Z. Szafrana 1

65-516 Zielona Góra

Pracownicy

mgr Aleksandra Dębowska - kierownik
tel. (68) 328 2655, 789 441 774
e-mail: A.Debowska@adm.uz.zgora.pl
pok. 102

 

inż. Jolanta Furmankiewicz
tel. (68) 328 2362, 789 441 535    
e-mail: J.Furmankiewicz@adm.uz.zgora.pl
pok. 101

kierunki:

  • Architektura
  • Mechanika i Budowa Maszyn
  • Energetyka

 

mgr Joanna Kwintkiewicz
tel. (68) 328 2497, 789 441 648
e-mail: J.Kwintkiewicz@adm.uz.zgora.pl
pok. 101

kierunki:

  • Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
  • Inżynieria Biomedyczna
  • Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

 

mgr inż. Joanna Woś
tel. (68) 328 2334, 789 441 512
e-mail: J.Wos@adm.uz.zgora.pl    
pok. 102

kierunki:

  • Budownictwo
  • Inżynieria Środowiska
  • Geoinformatyka i techniki satelitarne

 

mgr Aneta Winnicka
tel. (68) 328 7323, 789 442 206
e-mail: A.Winnicka@adm.uz.zgora.pl
pok. 119

kierunki:

  • Biologia
  • Biomonitoring i zarządzanie środowiskiem
  • Biotechnologia
  • Turystyka i rekreacja
  • Wychowanie fizyczne
  • Żywienie człowieka i dietoterapia
  • Ochrona Środowiska

 

mgr Dobrosława Józefowicz
tel. (68) 328 2809, 789 441 846
e-mail: D.Jozefowicz@adm.uz.zgora.pl
pok. 120

kierunki:

  • Informatyka i ekonometria
  • Inżynieria danych
  • Matematyka
  • Astronomia
  • Fizyka
  • Fizyka medyczna
  • Architektura wnętrz
  • Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
  • Grafika
  • Jazz i muzyka, estradowa
  • Malarstwo
  • Sztuki wizualne