Kontakt

Dane adresowe

budynek A-16 (Kampus B)

al. Wojska Polskiego 69

65-762 Zielona Góra

Pracownicy

mgr Ilona Chorążyczewska – kierownik
tel. 789 442 053
e-mail: I.Chorazyczewska@adm.uz.zgora.pl
pok. 100

 

Dorota Kubiak
tel. 789 442 087
e-mail: D.Kubiak@adm.uz.zgora.pl
pok. 109a

kierunki:

  •   Arteterapia, studia I stopnia
  •   Pedagogika o specjalnościach:
    - Logopedia, studia I i II stopnia
    - Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i profilaktyka, studia I i II stopnia
    - Resocjalizacja, studia I stopnia
    - Resocjalizacja z terapią specjalistyczną, studia II stopnia
    - Resocjalizacja z przygotowaniem do pracy w służbach  mundurowych studia I stopnia
    - Resocjalizacja z prewencją kryminalną studia I stopnia
  • Socjologia, studia I i II stopnia

 

mgr Marta Szokalska
tel. 789 442 100
e-mail: M.Szokalska@adm.uz.zgora.pl
pok. 102

kierunki:

  • Psychologia, studia jednolite magisterskie
  • Prawo, studia jednolite magisterskie
  • Pedagogika, studia III stopnia
  • Socjologia, studia III stopnia

 

mgr Anna Wojciechowicz
tel. 789 442 089
e-mail: A.Wojciechowicz@adm.uz.zgora.pl
pok. 102

kierunki:

  • Psychologia, studia jednolite magisterskie
  • Prawo, studia jednolite magisterskie
  • Pedagogika, studia III stopnia
  • Socjologia, studia III stopnia

 

mgr inż. Monika Białek
tel. 789 442 134
e-mail: M.Bialek@adm.uz.zgora.pl
pok. 104

kierunki:

  • Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, studia I i II stopnia
  • Filologia polska, studia I i II stopnia
  • Historia, studia I i II stopnia
  • Literatura popularna i kreacje światów gier, studia I stopnia
  • Filologia angielska, studia niestacjonarne I stopnia
  • Filologia angielska, studia II stopnia
  • Kulturoznawstwo, studia I stopnia



lic. Kamilla Smyrak
tel. 789 442 106
e-mail: K.Smyrak@adm.uz.zgora.pl    
pok. 103

kierunki:

  • Coaching i doradztwo filozoficzne, studia I stopnia
  • Filologia angielska - studia stacjonarne I stopnia
  • Filologia francuska z drugim językiem romańskim, studia I stopnia
  • Filologia germańska, studia I i II stopnia
  • Filozofia, studia I i II stopnia
  • Językoznawstwo, studia III stopnia
  • Literaturoznawstwo, studia III stopnia
  • Historia, studia III stopnia

 

mgr Urszula Mik
tel. (68) 352 8308
e-mail: u.mik@adm.uz.zgora.pl
pok. 108

kierunki:

  • Animacja kultury i twórczej aktywności w sieci, studia I i II stopnia
  • Pedagogika o specjalnościach:
     - Pomoc społeczna i socjoterapia, studia I i II stopnia
    - Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, studia II stopnia
    - Animacja kultury z profilem artystycznym, studia II stopnia
  • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, studia jednolite magisterskie
  • Pedagogika specjalna, studia I stopnia i jednolite magisterskie
  • Praca socjalna, studia I i II stopnia

 

mgr Magdalena Markowska
tel. 789 441 579
e-mail: M.Markowska@adm.uz.zgora.pl
pok. 103

kierunki:

  • Administracja, studia I i II stopnia
  • Politologia, studia I i II stopnia
  • Filologia rosyjska, studia I stopnia